Dovětek aneb Zlobivá diskuze konečně dostala nový směr

Před pár dny jsem se tu v článku zmínila o rozeštvaném ikonkovém fóru (konkrétně zde). Ze včerejška na dnešek, kdy ještě večer diskuze chvílemi připomínala zákopová pole, se konečně urodilo řešení, které asi pár osob, včetně jedné hlavní aktérky, nepotěší, ale většině, věřím, přinese konečně klid.

Během dne hlavní správkyně odstranila svého spolusprávce, někdejšího zakladatele fóra, který trochu neuváženě smazal některé příspěvky i popis fóra. Radikalita řešení ze strany správkyně opět připomněla její přílišnou snahu opírat se o pravidla místo obyčejné snahy pokusit se nejprve o domluvu s neuváženým kolegou.

Akce opět vyvolala reakci uživatelů, takže správkyně nestíhala nelichotivé komentáře mazat. Navečer admin uzavřel fórum a odebral správkyni práva s prokazatelným odůvodněním, že neudržela pořádek na fóru. Vše podle pravdy a podle pravidel. Během noci uživatelé měli dát tipy na nové správce fóra, z nichž tři byli dnes ráno jmenováni. Doufám, že se nyní vše vrátí do starých kolejí, ikonkotvůrcům přeji mnoho hezkých ikonek a spokojených návštěvníků, správcům pevné nervy a samozřejmě jim gratuluji. 😉Přečtěte si také:Kategorie : Blog
Štítky: ,

Okomentovat