Úpravy příspěvků a obsahu webu zvnějšku? Ale jistě, s pluginem Front-end Editor

Pravděpodobně vás někdy asi napadlo, že by nebylo špatné, kdyby bylo možné příspěvky, komentáře, titulky či štítky upravovat přímo na webu, bez nutnosti vstupovat do administrátorského rozhraní. A toto vše vám umožňuje plugin Front-end Editor, který je podle slov tvůrců funkční ve všech šablonách vzhledu. Vyžaduje však PHP 5.

webeditorzvnejsku Stačí aktivovat tento plugin, být přihlášen ke svému účtu, nastavit v pluginu, co všechno povolíte upravovat, a při procházení všech stránek se vám nyní budou jednotlivé pasáže, které je možné změnit, pod kurzorem žlutě podbarvovat.

Pokud je chcete upravovat, je nutno dvakrát krátce kliknout nad danou oblastí myší (dvojklik) a otevře se vám malý vizuální editor, v němž můžete hned provádět úpravy.

Dokonce si tlačítkem s ostrými uvozovkami (<>) můžete dole rozbalit do malého okénka i kód v HTML podobě (to okénko je sice poměrně malé, ale je fajn, že tam taková funkčnost vůbec je). Úpravy se bez problémů uloží. WYSIWYG editor funguje dokonce i v případě, že máte vnitřní vizuální editor vypnutý. Plugin je po vyzkoušení kompatibilní s verzí WordPress 2.8.4 (defaultní vzhled), ba dokonce se s ním počítá již i pro WordPress 2.9-rare.

Plugin Front-end Editor ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/front-end-editor/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , , ,

3 x okomentováno “Úpravy příspěvků a obsahu webu zvnějšku? Ale jistě, s pluginem Front-end Editor”

Přidat komentář (+)

 1. Aktualizace napsal:

  Podle popisu by měl umět i tento plugin něco podobného, tedy upravovat obsah webu „zvnějšku“, plugin byl nyní aktualizován, nezkoušela jsem zatím, proto bez záruky:

  http://wordpress.org/extend/plugins/inline-editor/

  A ještě jeden plugin (i pro WP 2.9.1):

  http://wordpress.org/extend/plugins/seaweed/

  //EDIT srpen 2010

  Plugin i pro WordPress 3.0.x

  http://wordpress.org/extend/plugins/post-from-site/

  //EDIT červenec 2011

  http://wordpress.org/extend/plugins/wp-insert-post/

 2. Re4DeR napsal:

  Zkusím ho a asi ho použiju – spolu s role manager a podstrčením cookies.. viz http://blog.re4der.info/wp-prispivani-neprihlasenych-uzivatelu/

  Dělám si tu trochu reklamu :D.

 3. WPress napsal:

  Tak to je k tématu. 😉

Okomentovat