Rýmovník a vypatlátor

Dnes si vezmu na paškál dvě služby, které využívám spíš pro pobavení okolí, ale proč se o nich nezmínit, když jeden neví, kdy se mohou hodit. Jedna služba pomůže bezradným básníkům, kteří zvládají jen neználkovský verš „slunce – žblunce“, druhá zase těm, kdo chtějí z různých důvodů „reagovat“ na EMO mluvu, ale nechtějí se příliš zaobírat tím podivným „šperkováním“ slov.

Zkrátka, kdo potřebuje tvořit rýmy a jeho invence již silně pokulhává, může zkusit poradit se s Rýmovníkem. Jsou zde sice určité nedokonalosti a systém je stále ve vývoji, mnohdy ale výčet rýmů bývá poměrně dosti motivující.

Rýmovník (rymy.cz) vizte zde:

http://www.rymy.cz/

Nad písemným projevem ve stylu EMO kroutím hlavou podobně jako celá řada z těch, kdo věku, kdy by je tento styl měl šanci oslovit, odrostli, či mu ještě nedorostli. Jen si tak říkám, co nás ještě všechno čeká a co bude IN třeba za pět let. Abychom tuhle módní vlnu „přežili“, nejlépe je si z ní dělat tak trochu legraci. A to je podle mého soudu také snahou autora tzv. „Vypatlátoru“ (na stejné IP existuje samozřejmě i devypatlátor, nicméně ten už není ze zřejmých důvodů tak skvěle funkční).

Vypatlátor vizte zde:

//EDIT: nefunkční…

http://77.48.102.76/vypatlator/

Tak nyní doplním dva nové funkční 🙂

http://vypatlator.slova.eu/

http://vypatlator.volieera.cz/Přečtěte si také:Kategorie : Blog
Štítky: , , ,

Okomentovat