Hodnocení příspěvků – plugin Post Voting

closeThis post was published 5 years 3 months 27 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Tenhle plugin určitě stojí za pozornost. Oblíbené a zavedené je hodnocení komentářů, ale proč nehodnotit také příspěvky? Může to být „palcováním“, nebo za pomoci jiných ikonek, ale hlavně s docela širokým množstvím zobrazení statistických výstupů.

Nastavení je celkem jednoduché, vybíráte například, kdo smí hlasovat: všichni/jenom přihlášení, a kde se hlasovací box zobrazí. A pak tu máte celou řádku shotcode, nebo přímo php tagů, abyste na webu zobrazili různé druhy výstupů, zejména výsledků hlasování z různých úhlů pohledu.

Plugin vyžaduje WordPress 2.8.1 a vyšší, byl aktualizován pro WordPress 3.2.1.

Plugin Post Voting ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/post-voting/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky:, ,

6 x okomentováno “Hodnocení příspěvků – plugin Post Voting”

Přidat komentář (+)

 1. Mr. Atsor napsal:

  Zajímavé, ale jaký je rozdíl mezi WP-PostRating nebo GD Rating Post (či tak nějak)? 🙂

  • WPress napsal:

   Kdybych měla srovnávat všechny pluginy s existujícími alternativami (a je jich ve WordPressu mnohdy hodně), pak bych už nedělala nic jiného, a to tak zkrátka dnes již není. Takže tě zklamu, ale odpověď můžeš získat jedině vyzkoušením. Moje články nejsou a nikdy ani nebyly nic víc než aktuálními tipy.

 2. ronny napsal:

  Prosim vas porad te mi. Kdyz jsi stahnu deamon tools a pak to spustim a objevi se mi tohle: Unable to initialize DEAMON Tools lite setup Plugin. Prosim poradte. DIky moc

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.