Hodnocení příspěvků – plugin Post Voting

Tenhle plugin určitě stojí za pozornost. Oblíbené a zavedené je hodnocení komentářů, ale proč nehodnotit také příspěvky? Může to být „palcováním“, nebo za pomoci jiných ikonek, ale hlavně s docela širokým množstvím zobrazení statistických výstupů.

Nastavení je celkem jednoduché, vybíráte například, kdo smí hlasovat: všichni/jenom přihlášení, a kde se hlasovací box zobrazí. A pak tu máte celou řádku shotcode, nebo přímo php tagů, abyste na webu zobrazili různé druhy výstupů, zejména výsledků hlasování z různých úhlů pohledu.

Plugin vyžaduje WordPress 2.8.1 a vyšší, byl aktualizován pro WordPress 3.2.1.

Plugin Post Voting ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/post-voting/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , ,

6 x okomentováno “Hodnocení příspěvků – plugin Post Voting”

Přidat komentář (+)

 1. Mr. Atsor napsal:

  Zajímavé, ale jaký je rozdíl mezi WP-PostRating nebo GD Rating Post (či tak nějak)? 🙂

  • WPress napsal:

   Kdybych měla srovnávat všechny pluginy s existujícími alternativami (a je jich ve WordPressu mnohdy hodně), pak bych už nedělala nic jiného, a to tak zkrátka dnes již není. Takže tě zklamu, ale odpověď můžeš získat jedině vyzkoušením. Moje články nejsou a nikdy ani nebyly nic víc než aktuálními tipy.

 2. SMO napsal:

  Oblíbil jsem si WP-PostRatings. http://lesterchan.net/portfolio/programming/php/#wp-postratings Používám ho již delší domu a jsem spokojen.

 3. ronny napsal:

  Prosim vas porad te mi. Kdyz jsi stahnu deamon tools a pak to spustim a objevi se mi tohle: Unable to initialize DEAMON Tools lite setup Plugin. Prosim poradte. DIky moc

  • WPress napsal:

   To ale nemá nic společného s WordPressem, nemýlím-li se, takže tady odpověď nečekejte…

Okomentovat