Odkazy ze sociálních sítí v překlikávacích tabulkách – plugin Social Media Tabs

Po nějakém čase jsem narazila opět na plugin, který by mohl patřit k oblíbeným. V rámci hledání úspory místa se jistě hodí, pokud často používané výpisy posledního dění na Facebooku, Twitteru, Google+ a RSS budou prakticky na jednom místě, tj. s možností přepínat mezi jednotlivými tabulkami.

Plugin, respektive widget Social Media Tabs má klasické nastavení sociálních pluginů. Do widgetu se vloží ID či jména účtů – Facebooku, Twitteru, Google+ a libovolného RSS zdroje (není nutné využít všechny 4 služby).

K tomu, aby jeho umístění v sidebaru vypadalo hezky, je třeba si obvykle trochu pohrát s rozměry jednotlivých součástí (tj. aby nic nepřesahovalo či naopak nebylo moc malé). Nastavuje se ve widgetu.

V hlavním nastavení pluginu můžete do řádků vložit i odkazy k vlastním ikonkám – pokud chcete používat původní (zpočátku doporučuji) – nechte prostor nevyplněný (nenechte se zmást – také to není prostor pro vkládání ID účtů, ty se vkládají až do widgetu jako takového).

Plugin vyžaduje WordPress 3.0 a vyšší, byl aktualizován pro WordPress 3.2.1.

Plugin Social Media Tabs ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/social-media-tabs/

Domovský web pluginu a plugin v akci (demo):

http://www.designchemical.com/lab/demo-wordpress-social-media-tabs-plugin/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, Widgety, WordPress
Štítky: , , , , ,

6 x okomentováno “Odkazy ze sociálních sítí v překlikávacích tabulkách – plugin Social Media Tabs”

Přidat komentář (+)

 1. Fabular napsal:

  Zajímavé řešení pro ty, co sociálními sítěmi opravdu žijí. Občas si ale říkám, že člověk by si měl zvolit pouze jednu, protože starat se pouze o tři nejvýznamnější musí dát dost práce.

  • WPress napsal:

   Tak jsou i tací, co sociální sítě využívají, ale nemusí na nich vyloženě viset. Pak je asi jedno, kolik jich mají, kvůli jakým informacím (zábavě, kontaktům, komunikaci…) na ně chodí. Já je mám zčásti k určité podpoře webu, a hlavně pro testování. Také se někdy stává, že někteří kamarádi a známí třeba na některé síti nejsou, a tak je pak člověk pro snazší kontakt hledá tam, kde jsou. A někdy si i kvůli tomu ten účet založí.

   Ale je pravda, že nic by se nemělo přehánět.

 2. .ME of course! napsal:

  Have you tried Links2Tabs plugin too? You can have more social links, even on your own (sub-)domain name.

 3. martin napsal:

  Plugin sem zkusil , v Chrome i FF se umístil, jak měl, pouze v IE byl silně posunut

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.