Mnohofunkční vkládání komentářů – plugin U Extended Comment

Máte-li WordPress aktualizován alespoň na verzi WordPress 3.2, pak můžete svým čtenářům, anebo třeba „jen“ spoluautorům (v závislosti na nastavení) zpřístupnit mnohem komfortnější vkládání a úpravu komentářů.

Plugin U Extended Comment rozšiřuje tradiční systém komentářů WordPressu mj. o vizuální editor s mnoha (volitelnými) funkcemi a tagy. Je možné nastavit vkládání soukromých komentářů (viditelných jen kupř. administrátorovi), vkládání příloh ke komentářům (forma se upravuje nastavením povolených přípon) atp. Editace komentářů je umožněna „všem“ – samozřejmě v závislosti na nastavení – a je přístupná i z frontendu (tj. přímo na stránce, bez nutnosti vstupu do profilu administace). Plugin nabízí skutečně bohaté možnosti nastavení (vytváří samostatné menu v levém panelu administrace) a prakticky bez problémů se automaticky po aktivaci implementuje př. do šablony Twenty Eleven.

Jediné, co mi nějak nefungovalo (snad zatím), bylo vložení obrázku do komentáře prostřednictvím vizuálního editoru. Možná jsem něco přehlédla v nastavení, nebo je to bug, nevím, ale předávám svou zkušenost.

Plugin vyžaduje verzi WordPress 3.2 a vyšší!

Plugin U Extended Comment ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/u-extended-comment/

Domovský web a ukázka pluginu v akci:

http://urlless.com/u-extended-comment/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , ,

3 x okomentováno “Mnohofunkční vkládání komentářů – plugin U Extended Comment”

Přidat komentář (+)

  1. WPress napsal:

    Tak jsem zjistila, že vyšla nová aktualizace, v níž byl problém s nahráváním obrázků vyřešen. Asi jsem si toho všimla nejen já… 🙂

  2. FanToM napsal:

    Proč mě to po kliknutí na stažení hodí do vyhledávání pluginů? To už neni tento plugin na stažení?

Okomentovat