„Rozhýbání“ webu za pomoci více než 50 pluginů od Gopi+

Původně jsem chtěla napsat tradičně jen o jednom pluginu, který mě zaujal, ale pak jsem zjistila, že na stránkách s demoverzí se nachází další pěkná řádka pluginů, jejichž účelem je oživit web různými – vesměs pohyblivými – efekty, takže jsem se rozhodla, že raději než na jediný plugin, dám tip na celý tento web.

Aktuálně je na webu dostupných 53 pluginů. Gopi je však zjevně velmi plodný tvůrce (aspoň zatím), takže se tento počet může časem zvýšit.

Jak jsem se již zmínila, hlavním cílem většiny pluginů zde nabízených je přidávání efektů částem textu, obrázkům (různé lightboxy či rotující galerie…), rozpohybování seznamů (RSS zdrojů, Twitteru, souvisejících článků, komentářů atp.), skrolování, slideshow, vyskakující okna, newslettery, prostě přidávání prvků, které web rozhýbávají, ať již na stránce samé, nebo v sidebaru.

Ne každý podobné efekty vítá, ale nejsou-li nadužívány, pak skutečně mohou web oživit. Jistě také velmi potěší, že ke každému pluginu je na webu i demo, což mnohdy řekne víc, než desítky slov.

Je třeba dát pozor hlavně na to, že ne všechny pluginy jsou aktualizovány, a proto nemusí být kompatibilní s poslední verzí WordPressu.

Pluginy od Gopi+ ke stažení zde:

http://www.gopiplus.com/work/wordpress-plugin-download/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

7 x okomentováno “„Rozhýbání“ webu za pomoci více než 50 pluginů od Gopi+”

Přidat komentář (+)

 1. Pauli napsal:

  Díky za info, těch pluginů je tam opravdu spousta včetně jejich dokumentace a dema.

 2. WPress napsal:

  Rádo se stalo. Domnívám se, že jejich instalace a obsluha vesměs nebude větší problém, a tak jsem se rozhodla takto, než z nich některé zdařilejší jednotlivě „vyzobávat“. 🙂

 3. Badoo.com napsal:

  Díky moc. Popřemýšlím a snad jich pár nasadím na mé stránky.

 4. Milky napsal:

  Díky, pěkné. Moc se mi v textu líbí slovo -nadužíváno-

 5. Whitehawk napsal:

  Tak to vypadá, že to Gopi zabalil. Jeho stránka je prázdná:-/

 6. WPress napsal:

  I takový je život… Bohužel ty pluginy v zálohách nikde nemám, bylo jich hodně a vlastně jsem taky už úplně mimo. Omlouvám se, opravdu je takový život…

 7. Gopi napsal:

  Hi All,

  All the plugins are updated and up to date, and all support latest wp version.

Okomentovat