Generátor základních struktur vlastní šablony vzhledu – plugin WoWPth

Generátory vzhledů příliš nebývají u webmasterů ve velké oblibě, nicméně pro někoho mohou být užitečnou pomůckou, která jim pomůže alespoň se základní stukturou. Až dosud jsem viděla pouze různé externí generátory – nyní jsem objevila generátor v podobě pluginu – WoWPth. Pozor – plugin je zatím v alfa verzi!

Od generátorů asi nelze čekat zázraky, ale uvidíme, jestli tvůrci budou pracovat na vylepšení pluginu i nadále, třeba se dočkáme nějakých příjemných překvapení. V tuto chvíli plugin po zadání a výběru hlavních údajů (plus výběru aktivních ploch na ukázce vzhledu – barevné budou do vzhledu zahrnuty, šedé nikoli) umí vytvořit a do přehledu témat přidat jedno, dvou a trojsloupcový layout.

Tlačítko přístupu k administraci pluginu „WoWPth“ je přidáno v levém menu pod položku Vzhled.

Volby umístění sidebaru vlevo nebo vpravo (respektive zde hlavního bloku „main“) mi zatím nefungovaly vždy správně, ani výsledná šablona není bez much, ale doufám, že to jsou skutečně počáteční neduhy alfa verze, takže se brzy dočkáme nápravy.

Funkčnost WoWPth byla ověřována a shledána podle autorů odpovídající v: Internet Explorer: 7, 8 * Firefox: 3,6 * Chrome: 6, 7 * Safari: 5 * Opera: 10

Pluginy vyžaduje WordPress 3.0.1 a vyšší (napsáno bylo WP 3.1, což ale považuji za překlep, protože tato verze zatím není). Připomínám, že plugin je zatím v alfa verzi!

Plugin WoWPth ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/wowpth/

Domovský web pluginu:

http://morpheus.micc.unifi.it/wowpth/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, Šablony, WordPress
Štítky: , , ,

4 x okomentováno “Generátor základních struktur vlastní šablony vzhledu – plugin WoWPth”

Přidat komentář (+)

 1. Sborez napsal:

  Myslím si, že je to připravováno pro verzi 3.1 Pak to možná bude zcela funkčí. Proto zatím na „alfa“ beta verze. Pro tvorbu nějakých jednoduchých statických stránek podle mého dostačující. Pokud se chce člověk s blogem „mazlit“, tak nedostačuje ani Artisteer.

 2. WPress napsal:

  To je taky ještě možnost, že to bude plně funkční skutečně tedy až spolu s WP 3.1 🙂

 3. Krabath napsal:

  Ahoj, já používám generátor Artisteer a jsem spokojen. Umí toho docela dost. Je tedy pravda, že jsem začátečník, takže se mi může jevit jako super, ale opravdu mi stačí. Zatím 🙂

 4. mainy-web napsal:

  Myslím že je to překlep, zkoušel sem to otestovat a funguje na 100% 🙂 Na WP 3.0.1 Doporučuju skvělej pomocník!!!
  Artisteer neni špatnej ale je to pořád dokola na stejný brdo.
  Zatím 🙂

Trackbacky/Pingbacky

 1. Generátory šablon WordPress « Parnyho lampárna
 2. Generátory šablon WordPress « Parnyho lampárna

Okomentovat