WordPress porazil Drupal a Joomla!

V soutěži redakčních systémů Open Source CMS Hall of Fame award porazil WordPress své dva velké rivaly Drupal a Joomla!, kteří obsadili druhé a třetí místo.

WordPress tak v rámci klání redakčních systémů vstoupil do síně slávy CMS (Hall of Fame CMS), což je pro původně blogovací systém zčásti i důkazem, jak moc se v poslední době možnosti jeho používání posunuly.

Rostoucí oblíbenost WordPressu dává – podle mého názoru – stále zřetelnějšímu vývojovému posunu blíž k plnohodnotnému CMS za pravdu.

Více informací:

http://wordpress.org/news/2010/11/cms-award/Přečtěte si také:Kategorie : Novinky, WordPress
Štítky: , ,

8 x okomentováno “WordPress porazil Drupal a Joomla!”

Přidat komentář (+)

 1. teenageriot napsal:

  jako Drupalista (ale taky velký fanda do WordPressu) musím uznat, že letos bylo vítezství WP zasloužené, řada nových funkcí WP3 ho přibližuje flexibilitě a všestranosti Drupalu. ovšem vypuštění D7 už je na spadnutí, takže příští rok se cena vrátí „domů“…

 2. Krabath napsal:

  Ahoj, WP se hodně zlepšil a to je jen dobře. Jen aby se někdo někde nerozhodl, že to už nebude zdarma. 🙂

 3. Lukáš napsal:

  Taky jsem se rozhodl pro WP a jsem rád a změnu nechystám. Jen asi změnu serveru protože pro WP 3 je zapotřeba PHP5 a já mám menší škoda.

 4. Bender napsal:

  Jasně, wordpress je jednička.
  Dlouho jsem přemýšlel mezi Drupalem, WordPressem a Textpatternem (Joomla! jsem zavrhl hned na začátku), nakonec jsem si zkusil Drupal. To jsem ale zabrečel…Teď už nedělám žádný web bez wordpressu.

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.