Migrace z Joomla 1.5 do WordPress 3.0.1 – plugin Joomla To WordPress Migrator

Obvykle všechny pluginy poctivě zkouším, tedy kromě těch, co občas „házím“ v aktualizacích v rámci komentářů. I o tomhle migračním pluginu jsem se už jednou letmo zmínila. Nyní byl plugin aktualizován, tak jsem se rozhodla o něm napsat. Co se týče testování, pak tentokrát budu střílet poněkud naslepo. Plugin by dle autora měl umět převod z Joomly 1.5 do WordPressu 3.0.1. Vyzkoušení ovšem bude na vás.

Sám autor píše, že plugin pro Joomla 1.5 a WordPress 3.(0).1 testoval (ta nula mu tam snad jen omylem vypadla). Podle popisku pluginu je nutné, aby šlo nejlépe o novou (prázdnou) instalaci WordPressu. Dále je podmínkou, že Joomla a WordPress běží na stejném MySQL serveru.

Přenést by se díky pluginu měly všechny články, kategorie i štítky (tagy). Kategorie můžete přenést najednou, nebo jen některé vybrané. A na závěr máte možnost tlačítkem změnit URL příspěvků. Pokud plugin vyzkoušíte, určitě dejte vědět v komentářích. Díky.

Plugin existoval už i dříve, uváděna je verze WordPressu 2.7 a vyšší a inovován byl pro WordPress 3.(0.)1.

Plugin Joomla To WordPress Migrator ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/joomla-to-wordpress-migrator/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , , ,

1 x okomentováno “Migrace z Joomla 1.5 do WordPress 3.0.1 – plugin Joomla To WordPress Migrator”

Přidat komentář (+)

  1. Aktualizace napsal:

    A další plugin pro přenesení článků z Joomla (a Mambo) do WordPressu: http://wordpress.org/extend/plugins/mambo-joomla-importer/

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.