Migrace z Joomla 1.5 do WordPress 3.0.1 – plugin Joomla To WordPress Migrator

closeThis post was published 6 years 4 months 29 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Obvykle všechny pluginy poctivě zkouším, tedy kromě těch, co občas „házím“ v aktualizacích v rámci komentářů. I o tomhle migračním pluginu jsem se už jednou letmo zmínila. Nyní byl plugin aktualizován, tak jsem se rozhodla o něm napsat. Co se týče testování, pak tentokrát budu střílet poněkud naslepo. Plugin by dle autora měl umět převod z Joomly 1.5 do WordPressu 3.0.1. Vyzkoušení ovšem bude na vás.

Sám autor píše, že plugin pro Joomla 1.5 a WordPress 3.(0).1 testoval (ta nula mu tam snad jen omylem vypadla). Podle popisku pluginu je nutné, aby šlo nejlépe o novou (prázdnou) instalaci WordPressu. Dále je podmínkou, že Joomla a WordPress běží na stejném MySQL serveru.

Přenést by se díky pluginu měly všechny články, kategorie i štítky (tagy). Kategorie můžete přenést najednou, nebo jen některé vybrané. A na závěr máte možnost tlačítkem změnit URL příspěvků. Pokud plugin vyzkoušíte, určitě dejte vědět v komentářích. Díky.

Plugin existoval už i dříve, uváděna je verze WordPressu 2.7 a vyšší a inovován byl pro WordPress 3.(0.)1.

Plugin Joomla To WordPress Migrator ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/joomla-to-wordpress-migrator/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky:, , , , ,

1 x okomentováno “Migrace z Joomla 1.5 do WordPress 3.0.1 – plugin Joomla To WordPress Migrator”

Přidat komentář (+)

  1. Aktualizace napsal:

    A další plugin pro přenesení článků z Joomla (a Mambo) do WordPressu: http://wordpress.org/extend/plugins/mambo-joomla-importer/

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.