Validace kódu WordPressu – plugin Validation Helper

closeThis post was published 6 years 9 months 20 days ago which may make its actuality or expire date not be valid anymore. This site is not responsible for any misunderstanding.

Ráda podporuji české tvůrce pluginů, takže když jsem na webtrhu narazila na lelkounův příspěvek, že vytvořil plugin pro (HTML) validaci kódu WordPressu, rozhodla jsem se, že se o tom zmíním i zde.

Plugin převede XHTML kód do validního HTML, můžete plugin vyzkoušet a připojit případné připomínky přímo na webu tvůrce (lelkoun.cz). Určený je pro WordPress 2.9 a vyšší.

Plugin Validation Helper ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/validation-helper/

Domovský web:

http://lelkoun.cz/wordpress-plugin-validation-helper?doing_wp_cronPřečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky:, , ,

6 x okomentováno “Validace kódu WordPressu – plugin Validation Helper”

Přidat komentář (+)

 1. Aktualizace napsal:

  Při této příležitosti jsem si vzpomněla ještě na plugin českého autora Bohumila Jahody XHTML2HTML. Ale bohužel web autora zmizel, doména str4wberry.cz je na prodej. Já tenhle plugin vyhrabala u sebe mezi dříve staženými pluginy, tak třeba vás někoho bude také zajímat, i když jsem nezkoumala, jak je na tom s aktuální funkčností pro WP 2.9.x.

  Pozor! Pro jeho kompletní aktivaci je nutné do hlavičky souboru header.php na úplně první řádek vložit následující kód:

  <?php xhtml2html_start();?>

  Archiv pluginu XHTML2HTML jsem tedy umístila u sebe zde:

  http://www.wpress.cz/wp-content/uploads/xhtml2html.zip

 2. Lelkoun napsal:

  Díky za podporu.

  Zatím jsem opravil spoustu chyb a plugin trochu vylepšil. Plugin si stáhlo víc jak 100 lidí, tak doufám, že jsem je částečnou nefunkčností moc nenamíchl. 🙂 Brzo by všichni uživatelé měli být upozorněni na novou stabilnější verzi, která obsahuje i kontaktní formulář na rychlé řešení problémů. Už se těším, jak kvůli tomu nebudu moct spát. 🙂

  Validation Helper pracuje na stejném principu jako XHTML2HTML, akorát je lepší v tom, že odstraňuje i atributy jako „profiles“, „lang“ a další, které v HTML 4.01 nemají co dělat.

 3. WPress napsal:

  Tak to je super. Díky za upřesnění a držím palce, aby bylo víc pochval než připomínek. 😉

 4. Krabath napsal:

  Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak funguje plugin XHTML2HTML. A ještě jedna otázka, tento kod jsem umístil do header.php uplne nahoru, to znamená i nad kod <!DOCTYPE html PUBLIC….. Je to tak dobře umístěné? Děkuju za odpověď.

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.