„Reklamní“ čtverce 125×125 v sidebaru – Ad Squares Widget

V řadě vzhledů jsem viděla podobné čtverce přímo vloženy do sidebaru jako součást dané šablony, takže to lze považovat za jakýsi trend. Do čtverců o rozměru 125 x 125 se dá vložit například Adsense reklama, loga sponzorů, obrázky, ale také texty. Obsah každého čtverce je možné libovolně modifikovat.

Podle popisku widgetu lze do jednotlivých políček vložit: AdSense, XHTML, PHP, IFrame, JavaScript atp. Na tomto widgetu se mi také líbí, že pokud u volby Randomly Shuffle Positions vyberete „Yes“, pak se při každém načtení stránky čtverce různě náhodně vyměňují. Anebo podle svých potřeb pro rotování prvků uvnitř čtverců můžete použít značku <!–rotate–> k oddělení rotujících částí.

Widget se po aktivaci přidá mezi ostatní a můžete v nastaveních volit velikost „odsazení“ (padding od 5 až po 50 px) a počet čtverců od 2 do 8 (vždy po dvojicích).

Plugin je určen pro WordPress 2.8.4 a výše a byl aktualizován pro WordPress 2.9.2.

Ad Squares Widget ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/ad-squares-widget/

Domovská stránka:

http://www.primothemes.com/post/ad-squares-widget/Přečtěte si také:Kategorie : Widgety, WordPress
Štítky: , , , ,

1 x okomentováno “„Reklamní“ čtverce 125×125 v sidebaru – Ad Squares Widget”

Přidat komentář (+)

  1. Mal som to v jednej šablóne, ale sa mi to zapáčilo natoľko, že som to chcel mať aj inde. Nie je problém to ručne urobiť cez widget „TEXT“, ale takto je to oveľa šikovnejšie a to náhodné zobrazovanie je špica.

Okomentovat