Možnost zobrazení pouze obsahu příspěvku – plugin Show Content Only

Potřebovali jste někdy zobrazit pouze vlastní obsah stránky nebo příspěvku bez hlavičky, menu, zápatí a dalších prvků? Jak na to ve WordPressu? Pomoci vám může plugin Show Content Only.

Po aktivaci plugin přidá vpravo do administrace stránek a příspěvků speciální okno, ve kterém se zobrazí celkem čtyři různé odkazy, určené pro libovolné další použití.

Všechny vedou na stránky zobrazující obsah příspěvku bez většiny výše zmíněných prvků. Ale tvůrce pluginu nezapomněl ani na potřeby zobrazování některých prvků, jejichž zachování naopak může být žádoucí. A proto nabídl zmíněné 4 varianty.

V prvním případě se jedná skutečně jen o vlastní text (ovšem včetně vložených obrázků a formátování), ve druhém případě jsou zachovány štítky, ve třetím kategorie a ve čtvrtém štítky i kategorie.

Plugin byl aktualizován pro WordPress 2.9.1.

Plugin Show Content Only ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/show-content-only/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , ,

6 x okomentováno “Možnost zobrazení pouze obsahu příspěvku – plugin Show Content Only”

Přidat komentář (+)

 1. martin napsal:

  hezký den, když otevřu novou stránku, výše zmíněné okno se mi otevře, při příspěvku nikoli, kde může být problém?

 2. martin napsal:

  to sem z toho jelen, tam nic takového není, zkoušel sem plugin deaktivovat, opět aktivovat a nic, přitom jak sem psal při otevření nové stránky se plugin vpravo otevře

  • WPress napsal:

   Tak pak je tradiční cesta (zkoušeno v poslední verzi WordPressu – 3.2.1, tzn. tam to funkční je) deaktivovat ostatní pluginy, vybrat základní vzhled WP, tudíž Twenty Eleven (případně Twenty Ten), a pak se podívat, zda nedochází nějaké nekompatibilitě. Jinak nevím, plugin už také nebyl nějaký čas aktualizován, ale protože jsem ho zkoušela, i v nové verzi WP v základu funguje. Víc už neporadím. 🙁

 3. martin napsal:

  děkuji za reakci na tuto otázku, vyřešil sem , sice prapodivně / zkoušel sem jeden plugin, který pak „znehybnil“ celý web, tak sem znova přehrál celou šablonu a funguje , jen mi není vlastně jasné jak bych udělal, aby viz http://www.krusnohorsky.cz/zkouska/zkouska/ Střípky z krušných hor byly právě bez hlavičky, menu, zápatí a dalších prvků?

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.