Plovoucí boční tlačítko vytvoří plugin WP Badge

Na řadě webů vídám po levé nebo pravé straně napevno umístěné „plovoucí“ tlačítko, které odkazuje třeba na Facebook, Twitter, nebo jiný web. Podobné tlačítko s jednoduchým odkazem vám pomůže vložit plugin WP Badge.


Po aktivaci pluginu hned naskočí v administraci upozornění, že je nutné doplnit URL webové stránky, na kterou má plugin WP Badge odkazovat. Nastylovat můžete pozici tlačítka (zda bude vpravo či vlevo, jak daleko odshora), jeho barvu a samozřejmě je třeba také vložit odkazující text.

Plugin WP Badge ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-badge/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , ,

6 x okomentováno “Plovoucí boční tlačítko vytvoří plugin WP Badge”

Přidat komentář (+)

 1. simplydesign napsal:

  V IE6 nefunguje správne. Inak super plugin.

 2. WPress napsal:

  Díky za informaci, popravdě toto jsem až tak nezkoušela…

 3. Aktualizace napsal:

  A něco v tomto duchu pro počítadla Feedburneru a Twitteru:

  http://wordpress.org/extend/plugins/simple-counters/

 4. Pavel napsal:

  Zdravím a děkuju…
  za skvělý web o WP. Až tady jsem našel česky popsané pluginy, které stále ještě procházím.
  U dvou, WP Badge a WP Skyscraper mi není jasné, proč se zobrazí po nastavení na stránce ve všech prohlížečích krom Opery???
  A ještě bych poprosil o radu: příspěvky píšu ve Windows Live Writer a fotky přidávám z PC rovnou do příspěvku. Odesílám pak s nastavením „přidání obrázků do služby blogu“.
  Nepoužívám žádnou galerii a hlavně ne všemi milovaný NextGen Gallery.
  Otázka zní: jak dostat do obrázků šipky pro procházení fotek ve stránce, aniž bych každou zobrazil jednotlivě a zase musel zavřít a přejít na další???
  Co mi hlava nebere, je fakt, že ze začátku jsem měl next gen jen aktivní a ty šipky tam byly, aniž bych vytvořil jedinou galerii. Pak najednou…???…

 5. WPress napsal:

  Ladění zobrazování v jednotlivých prohlížečích je někdy umění a nelze na to nějak snadno odpovědět. Bohužel v praxi tyto pluginy nevyužívám, takže přímo neporadím.

  Galerií a pluginů, které toto nějakým způsobem řeší, je ve WordPressu – podle mého názoru – poměrně hodně, chápu sice, že velký plugin typu Nextgen Gallery nemusí sedět každému, ale ani jinak to není o ničem jiném než o zkoušení, protože se obávám, že nic jiného, než praxe s pluginy galerií tenhle „problém“ nevyřeší. Skoro žádný plugin není zcela „na míru“. Každý plugin má své plusy a své mínusy a já zdaleka neznám všechny. 🙂

  Aktivací pluginu se již také aktivují některé jeho funkčnosti, na tom není snad ani nic podivného.

  • Pavel napsal:

   Dík za odpověď.
   Prohlížeče i galerie bych už klidně vynechal. Jsou jaké jsou.
   Přišel jsem na to, že jsem si omylem, při nově instalovaném WP aktivoval plugin Lightbox 2, místo WP-Lightboxt 2, který opravdu ty šipky umí. Potvrzeno testem na jiném, kolegově webu. Jenže mně je prostě nezobrazí. Sem už dost na nervy, páč je to jediná funkčnost, která mi tam vyloženě chybí. Komu by se chtělo zobrazovat každý obrázek extra, když může projít šipkami obsah v příspěvku. Tady v podstatě končím, páč mi došly nápady.

Okomentovat