Plugin pro poznámky na nástěnce

Velmi jednoduchý plugin Dashboard Notepad se hodí pro zanechávání poznámek a připomínek na nástěnce kupříkladu v okamžiku, kdy web spravuje více adminů nebo redaktorů.

Plugin Dashboard Notepad je funkční ve WordPressu 2.8 a výše, kompatibilní i se zatím poslední verzí WordPress 2.8.3. Po instalaci a aktivaci je na hlavní stranu Nástěnky přidám nový panel nazvaný Notepad. Panel můžete přejmenovat podle libosti a nastavit zde také přístupová práva uživatelům, kteří Poznámky uvidí (od adminů po běžné registrované uživatele). Pak už jej můžete využívat podle potřeb.

poznamky

Poznámky se přidávají tak, jak je napíšete, takže v jaké podobě poznámky (komplet) uložíte, v takové zůstanou, můžete kdykoli přidat i odebrat řádky textu. Rozhodně to není plocha vhodná na dalekosáhlé litanie, ale pro potřeby drobných připomínek a základní vnitřní komunikace mezi spoluautory či jako jakýsi upomínkový „diář“ se může hodit.

Plugin Dashboard Notepad ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/dashboard-notepad/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

1 x okomentováno “Plugin pro poznámky na nástěnce”

Přidat komentář (+)

  1. Aktualizace napsal:

    A tady jsem objevila další plugin (bez záruky, tedy netestovala jsem) pro upozornění a poznámky na nástěnce Dashboard Notepads:

    http://wordpress.org/extend/plugins/dashboard-notepads/

    A malý chat na nástěnce:

    http://wordpress.org/extend/plugins/dachat/

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.