Články na domovské stránce podle štítků nebo kategorií – plugin Sticky Front Page Categories and Tags

Čas od času někdo na domovské stránce potřebuje zobrazovat pouze určité konkrétní články. Klíčem k tomu, jak zobrazit jen ty články, které skutečně chcete, může být plugin Sticky Front Page Categories and Tags.

Front_Page_Categories Nastavení pluginu Sticky Front Page Categories and Tags je celkem prosté. V jeho administraci najdete výpis všech existujících kategorií (respektive rubrik), které je nyní nutné pro jejich zobrazování zaškrtnout.

Současně můžete do spodního okna vypsat štítky, obsažené v těch článcích, které potřebujete zobrazit. Zobrazovat články můžete i výhradně na základě obsažených štítků. Ale pozor, jednotlivé štítky nepište vedle sebe oddělené čárkami, ale bez čárek a pod sebou. Plugin byl testován v defaultním vzhledu Kubrick ve WordPressu 2.8.6.

Plugin Sticky Front Page Categories and Tags ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/sticky-front-page-categories-and-tags/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

4 x okomentováno “Články na domovské stránce podle štítků nebo kategorií – plugin Sticky Front Page Categories and Tags”

Přidat komentář (+)

 1. Tommy napsal:

  Ahoj, neznáš nějaký podobný plugin? Tenhle mi totiž nefunguje…:-/

 2. WPress napsal:

  Jen někdy se vyskytují „identické“ pluginy, hlavně typu galerií atp., ale u těchto „menších“ jen zříkdakdy…. Takže otázka zní, čeho potřebuješ dosáhnout? Aby se ti na hlavní stránce zobrazovaly jen některé články, což omezíš pomocí nějakých parametrů – zde štítků nebo kategorií?

  A také než tenhle plugin označíš za u tebe nefungující – funguje či nefunguje v defaultním vzhledu? V tuhle chvíli plugin nevím, ale také ani nevím, co případně přesně hledáš a potřebuješ. 🙂

 3. Krejčí Jan napsal:

  Ahoj, tohle je přesně ten typ pluginu, co jsem dlouho hledal, díky za tip. Jinak na aktuální verzi wordpressu (3.4.1) funguje uplně bez problémů, zkoušeno dokonce ve více vzhledech.

Okomentovat