Články na domovské stránce podle štítků nebo kategorií – plugin Sticky Front Page Categories and Tags

Čas od času někdo na domovské stránce potřebuje zobrazovat pouze určité konkrétní články. Klíčem k tomu, jak zobrazit jen ty články, které skutečně chcete, může být plugin Sticky Front Page Categories and Tags.

Front_Page_Categories Nastavení pluginu Sticky Front Page Categories and Tags je celkem prosté. V jeho administraci najdete výpis všech existujících kategorií (respektive rubrik), které je nyní nutné pro jejich zobrazování zaškrtnout.

Současně můžete do spodního okna vypsat štítky, obsažené v těch článcích, které potřebujete zobrazit. Zobrazovat články můžete i výhradně na základě obsažených štítků. Ale pozor, jednotlivé štítky nepište vedle sebe oddělené čárkami, ale bez čárek a pod sebou. Plugin byl testován v defaultním vzhledu Kubrick ve WordPressu 2.8.6.

Plugin Sticky Front Page Categories and Tags ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/sticky-front-page-categories-and-tags/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

4 x okomentováno “Články na domovské stránce podle štítků nebo kategorií – plugin Sticky Front Page Categories and Tags”

Přidat komentář (+)

 1. Tommy napsal:

  Ahoj, neznáš nějaký podobný plugin? Tenhle mi totiž nefunguje…:-/

 2. WPress napsal:

  Jen někdy se vyskytují „identické“ pluginy, hlavně typu galerií atp., ale u těchto „menších“ jen zříkdakdy…. Takže otázka zní, čeho potřebuješ dosáhnout? Aby se ti na hlavní stránce zobrazovaly jen některé články, což omezíš pomocí nějakých parametrů – zde štítků nebo kategorií?

  A také než tenhle plugin označíš za u tebe nefungující – funguje či nefunguje v defaultním vzhledu? V tuhle chvíli plugin nevím, ale také ani nevím, co případně přesně hledáš a potřebuješ. 🙂

 3. Krejčí Jan napsal:

  Ahoj, tohle je přesně ten typ pluginu, co jsem dlouho hledal, díky za tip. Jinak na aktuální verzi wordpressu (3.4.1) funguje uplně bez problémů, zkoušeno dokonce ve více vzhledech.

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.