Zobrazujte, co jste naposledy viděli na CSFD.cz – český widget CSFD Last Seen

S potěšením konstatuji, že se pluginy z české dílny, respektive v tomto případě jde konkrétně o widget, rozrostly o další kousek. Widget CSFD Last Seen zobrazí v sidebaru informace o tom, profily kterých filmů jste naposledy navštívili (ohodnotili).

CSFD_widgetAutorem widgetu je grafik a webdesignér Josef Štěpánek. Widget se po aktivaci přidá mezi ostatní, nastavujete v něm přístup ke svému účtu na filmovém portálu CSFD.cz, počet zobrazovaných filmů a frekvenci obnovování.

Počet uživatelů CSFD.cz je poměrně velký, takže věřím, že tento widget najde své uplatnění. Je uváděn jako kompatibilní s WordPressem 2.8.x.

Widget CSFD Last Seen ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/csfd-last-seen/


Domovský web widgetu
s podrobnostmi:

http://josefstepanek.cz/835/wordpress-csfd-last-seen-plugin-0-9.htmlPřečtěte si také:Kategorie : Widgety, WordPress
Štítky: , , ,

4 x okomentováno “Zobrazujte, co jste naposledy viděli na CSFD.cz – český widget CSFD Last Seen”

Přidat komentář (+)

 1. Dnes jsem vydal verzi 1.2, která přináší několik nových užitečných funkcí a nastavení. Více na http://wordpress.org/extend/plugins/csfd-last-seen/screenshots/

 2. WPress napsal:

  Moc děkuji za informaci. 🙂

 3. Dakar napsal:

  Může mi prosím někdo poradit, co znaméná, když mi to místo widgetu hází chybovou hlášku ? Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /home/free/ic.cz/d/dandynes/root/www/wp-content/plugins/csfd-last-seen/csfd-last-seen.php on line 84

 4. WPress napsal:

  Obávám se, že na ic.cz jako free hostingu půjde o blokování funkce fsockopen() (z „bezpečnostních důvodů“). Sice nemám přímou zkušenost, ale po rychlém prolétnutí internetem soudím, že tuhle funkci tam asi neodblokují, ale nezbývá než se tam samozřejmě zeptat.

  Takže plugin/widget používající tuto funkci na tomto free hostingu nejspíš fungovat nebude… 🙁

Okomentovat