Vyměňte obrázek za obrázek s pluginem Enable Media Replace

Potřebujete dodatečně vyměnit pár obrázků za jiné obrázky, a to včetně jejich zobrazování v článku? Tuto službu vám nabízí plugin Enable Media Replace.

Replace_Media Novou volbu Replace media objevíte po aktivaci pluginu v hlavní nabídce Média při rozkliknutí podrobností jednotlivých obrázků. Máte možnost nahrát nový obrázek, nejlépe pokud je stejného typu jako ten původní, který budete nahrazovat (tj. ideální je měnit jpg za jpg, gif za gif, atp.), ale je tu i volba obrázky změnit komplet, včetně názvu souboru.

Když kliknete na odkaz Upload a new file, objeví se vyskakovací okno, sloužící jednak k výběru příslušného nového souboru z počítače a jednak nabízející dvě možnosti.

Necháte-li zaškrtnutou první možnost, pak se obrázek nahraje a vymění, ale název zůstane stejný. Také je v tomto případě vyžadováno, aby vyměňované obrázky měly stejný formát. Výhoda je zřejmá, již použité obrázky v článcích se vymění jen vizuálně.

Druhá volba umožňuje nahrání jakéhokoli souboru i s jinou příponou a změnu linků. Nicméně i v tomto případě se v článcích soubory přepisují do nové podoby, včetně názvu souboru. Plugin byl aktualizován pro WordPress 2.8.6.

Plugin Enable Media Replace ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/enable-media-replace/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , ,

Okomentovat