Zamezení registrace vybraným e-mailovým účtům s pluginem Ban Hammer

Plugin Ban Hammer vznikl podle tvůrců z prostého důvodu, že se do jejich WordPress účtu registrovali uživatelé, kteří později spamovali web, nejčastěji z e-mailových adres typu @mail.ru. Plugin vznikl jako reakce na potřebu zabránit registraci uživatelů z podobných e-mailových serverů.

ban-hammer Boj proti stále vynalézavějšímu spamu je nám asi již dán na dlouhé, ne-li věčné časy, a tak nezbývá, než hledat nové a nové nástroje v boji proti němu.

Plugin Ban Hammer s výše popsanou funkčností pomůže zamezit registraci ze známých spamovacích e-mailových adres, stačí po aktivaci jejich seznam vypsat do blacklistu pod sebe bez čárek se zavináčem na začátku, tedy jako zmíněný již @mail.ru atp.

Do prvního pole vyplníte znění chybové zprávy, která se zobrazí odmítnutým uživatelům po neúspěšném pokusu o registraci. Zaškrtnutím volby pod tímto políčkem můžete využít služeb fóra zjišťujícícho spamovací boty a adresy: StopForumSpam.com.

Plugin Ban Hammer ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/ban-hammer/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , ,

3 x okomentováno “Zamezení registrace vybraným e-mailovým účtům s pluginem Ban Hammer”

Přidat komentář (+)

 1. SMO napsal:

  Na spamy používám plugin Spam Karma 2 http://unknowngenius.com/blog/wordpress/spam-karma/ a jsem s ním moc spokojen. Hlavně označí spam komentáře jako spam a v tom je SK2 super. Malinko jsem si ho musel ale upravit k obrazu svému.

 2. SMO napsal:

  PS: Máš ve WP blbě nastavenej čas, ted je 19:42 hod. Jedeš na letní. Poposuň si ho o hodinu. 🙂

 3. WPress napsal:

  Máš pravdu 😀 Kdepak já a časová pásma, na to bych měla asi taky něco najít, aby se to nejlépe buď udělalo samo, nebo mě to praštilo víc do očí… 😀

  A díky za tip, ono to je přesně o tom hledání, něco je dobré, ale něco ještě lepší. A nakonec ještě taky každému vyhovuje něco jiného. 🙂

Okomentovat