Skrytí aktualizace pluginů s Disable WordPress Plugin Updates

Důvody pro vypnutí ukazatele aktualizací pluginů mohou být různé, někdy prostě neustále se zvyšující číslo v bočním menu trochu překáží. A jak se informací o možnosti aktualizace pluginů zbavit? Jednoduše, jedním kliknutím je vypnout.

disable-WordPress-plugin-updatesAktualizovat pluginy je hlavně kvůli bezpečnostním chybám potřebné (zajímavé samozřejmě mohou být i nově přidané funkce), ale když někdy potřebuji třeba dělat screeny z administrace a nechce se mi kvůli tomu riskovat, že mi aktualizace pluginu bez testování shodí web, pak mi je plugin Disable WordPress Plugin Updates poměrně užitečný. Plugin hned po aktivaci potlačí zobrazování informací o aktualizacích, a když jej deaktivujete, všechny informace se vrátí a WordPress dál automaticky bude vyhledávat a nabízet nové verze všech využívaných, aktivních i neaktivních pluginů.

Plugin Disable WordPress Plugin Updates ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/disable-wordpress-plugin-updates/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , ,

2 x okomentováno “Skrytí aktualizace pluginů s Disable WordPress Plugin Updates”

Přidat komentář (+)

  1. GreyLink napsal:

    Vymakana varianta, ktera kombinuje vlastnosti trech pluginu od Johna Blackbourna: Disable WordPress Theme Update, Disable WordPress Plugin Update a Disable WordPress Core Update do jednoho s nazvem Disable WordPress Updates. A to je definitivum 😀

  2. WPress napsal:

    To se taky může hodit. Díky. 🙂

Okomentovat