Kontrola funkčnosti odkazů na webu s pluginem Broken Link Checker

Potřebujete plugin, který vám pomůže zkontrolovat, zda všechny vaše odkazy na webu jsou funkční? Pomocníka, který prověří i linky čerstvě vložené, které občas z nepozornosti můžete zapsat špatně i do nového příspěvku? Pak se vám bude hodit plugin Broken Link Checker.

broken-links O poškozených či nedostupných odkazech nebo o obrázcích se dozvíte hned přímo na nástěnce. Může se stát, že zveřejněný odkaz byl jako nefunkční označen omylem, protože plugin našel i záměrně upravené nebo různé interní linky. Tlačítkem Discard v tom případě jednoduše vyjmete link ze seznamu poškozených.

Administraci pluginu Broken Link Checker najdete v levém menu mezi Nastavením a přehled nefunkčních odkazů zase v submenu pod Nástroji. Plugin umí zobrazit také linky, které jsou následně přesměrované na jinou webadresu.

O každém odkazu je možno při najetí myší nad jeho název v administraci, čímž se zobrazí další volby, zobrazit podrobnosti, chybný odkaz upravit atp. Na webu se objevené nefunkční odkazy přeškrtnou.

Plugin je určen pro WordPress 2.7 a výše, slibována je i kompatibilita s verzí 2.9.

Plugin Broken Link Checker ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/broken-link-checker/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

Okomentovat