Doporuč mi levné ubytování v Praze?

Jsem ráda, pokud mohu někomu poradit a pomoci, a už se mi víckrát stalo, že se mě někdo z mimopražských kamarádů ptal, kde by tak nejlépe našel nějaké dobré a ne moc drahé ubytování. Je jasné, že o pětihvězdičkové hotely, o nichž beztak mám jen matné tušení, jim zřejmě nešlo.

Jenže vzhledem k tomu, že ubytování jako místní obyvatelka běžně nehledám, jsem na tom se znalostí místních ubytoven podobně jako se zmíněnými top hotely. Jednou jsem však přece jenom projevila snahu a zalovila aspoň ve vodách internetových a bez záruky našla pár tipů.

Napadlo mě, že když už jsem si dala tu námahu, mohla bych se o těch pár odkázků podělit, třeba se někomu šiknou. A kdyby už nikomu jinému, tak třeba mně, až se někdo z kamarádů zase někdy zeptá.

***

Databáze ubytování v Praze (vyhledávací formulář)

http://praha.bre.cz/

***

Ubytovna Atlas

http://www.ubytovnaatlas.cz/cenik.html

***

Veřejná ubytovna Spořilov


http://www.penzion-sporilov.cz/

***

Ubytování Holečkova

http://www.holeckova.net/cz/cenik-ubytovani/

***

Katalog ubytoven (nejen v Praze, ale po celé ČR)


http://www.ubytovny.net/

***

Ubytování ALTOM

http://www.altom.cz/

***

První levné ubytování v Praze (online rezervační systém, hostely Kolbenka, Cortina a Alia)

http://www.prvni-levne-ubytovani.cz/

***

Ještě bych měla dodat, že kamarádi hledali spíše dlouhodobější ubytování, nicméně potvrdili, že přes léto si obvykle ubytovny nechávají nějakou tu rezervu pro letní turisty. Jinak je vcelku pochopitelně větší šance dlouhodobější ubytování najít mimo čas sezónních prací.Přečtěte si také:Kategorie : Blog
Štítky: , ,

Okomentovat

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen/a.