Zobrazení naplánovaných příspěvků s pluginem Display Future Posts

Tento článek píšu jako odpověď na jeden čerstvý e-mailový dotaz. Jakým způsobem a zda vůbec lze s pomocí nějakého pluginu zobrazit články, které jsou již naplánované k vydání. Nevím, zda jsem našla nejlepší možný plugin, ale plugin Display Future Posts zobrazit naplánované příspěvky skutečně umí, jak jsem si samozřejmě ověřila.

naplanovane Plugin Display Future Posts zobrazí naplánované příspěvky buď v připraveném widgetu (nevím, zda někde nebudou komplikace s tímto widgetem, protože nevýhoda pluginu je skutečnost, že na světě je zatím jen jeho poslední verze aktualizovaná pro WordPress 2.7.1, nicméně i tak mi ve WordPressu 2.8.x fungoval), anebo kdekoli si zamanete s pomocí PHP kódu níže.

Výpis příspěvků se zobrazuje pochopitelně bez odkazů, není nijak extra nastylovaný, a pokud povolíte zobrazení informace o čase, jaký zbývá do uveřejnění, čas se zobrazí poloanglicky (což by ale velmi pravděpodobně mělo jít upravit přímo v souborech pluginu).

Kromě informace do widgetu se výpis naplánovaných příspěvků snadno vloží i kamkoli do souborů vzhledu (eventuelně i do příspěvků, pokud v nich budete mít s pomocí pluginu typu PHP Execution či Exec-PHP povoleno vkládání PHP kódu).

PHP kód pro vložení výpisu naplánovaných článků:

<?php display_future_posts(); ?>

Dále ještě nastavujete i možnost zobrazování/nezobrazování titulu a samozřejmě poté vyplníte i název tohoto titulu (jako Naplánované články, atp.) Použijete buď kód, nebo vložíte widget či obojí, a to by mělo být v základu vše…

Plugin Display Future Posts ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/display-future-posts/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

3 x okomentováno “Zobrazení naplánovaných příspěvků s pluginem Display Future Posts”

Přidat komentář (+)

 1. Ďakujem za odpoveď na môj emailový dotaz 🙂 , len ťa trochu poopravím – nezobrazuje príspevky, ktoré sú Pending, ale ktoré sú Published s nastaveným dátumom vydania (avšak ešte nie sú vydané).

  Inak som si RSS feed tvojho blogu pridal do DashBoardu v mojom 🙂 Človek tu nájde také veci, ktoré by musel inak prácne hľadať. Díky.

 2. WPress napsal:

  Děkuji za připomínku, opravím to, tedy jen smažu termín (pending) jinak je to z textu asi jasné, co myslím. Vím, že jsi to psal v mailu, ale brala jsem pending prostě jako „čekající“ (pro mě nastavené právě k publikaci), jenže ony to jsou ty, které čekají na schválení (snad jsem te tentokrát už nepřekoukla, ale našla jsem to tak… 😀 ). Je pravda, že pracuji prakticky s českou verzí WordPressu, takže proto pro mě vzniká významový posun. 😉

 3. Jo, pending – čakajúce na schválenie, Published – vydané ALEBO budú vydané (nastavený dátum, čas vydania). A potom sú ešte drafts, neviem, ako to máte preložené, najskôr koncept, náčrt… 🙂

  Na anglickú administráciu som si už zvykol, neviem, ako vyzerá česká/slovenská.

  🙂 Maj sa…

Okomentovat