U každého příspěvku jiný text do sidebaru s Posty Widget(em)

Jestliže jste někdy řešili situaci, kdy jste zvažovali, jak u každého příspěvku, respektive článku, zobrazit v sidebaru jinou informaci, nebo jak něco podobného učinit alespoň u několika vybraných, pak můžete využít služeb Posty Widget(u).

widgetobsah1 Výše popsaná funkčnost se však (bohužel) netýká statických stránek, funguje podle autora pouze v sidebaru u jednotlivých příspěvků. Widget využívá pro zobrazení informací dvě speciální uživatelská pole, která je třeba vždy vytvořit a naplnit v administraci toho kterého příspěvku. Proměnlivý může být nejen vlastní text, tj. obsah, ale i název widgetu.
widgetobsah2

Pro nadpis widgetu se využívá uživatelské pole nazvazné posty-title a pro obsah (ten můžete vložit do uživatelského pole libovolný, pouze počítat s HTML formátováním) pak název posty.

Jak Posty Widget využít je již na vaší fantazii, napadají mě třeba novinkové tipy, speciální odkazy k příspěvku atp. Uživatelská pole není nutné naplnit hned, ale kdykoli. Pokud nejsou vloženy hodnoty, žádný widget se nezobrazuje.

Posty Widget ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/posty-widget/Přečtěte si také:Kategorie : Widgety, WordPress
Štítky: , , , ,

Okomentovat