Upozornění na možnou neaktuálnost příspěvku s pluginem Old Post Notifier

Pokud na svém webu z nějakého důvodu potřebujete upozornit čtenáře či návštěvníky, že u článků za nějakou časovou hranicí obsah nemusí být aktuální, můžete jim to hromadně sdělit pomocí pluginu Old Post Notifier.

staryclanek V nastavení určíte, u jak starých příspěvků se podobná informace objeví (například před 90 dny, nebo před 365 dny, tj. před rokem), podle potřeby si přizpůsobíte barevnost oznámení (základní ladění je do žluta). A samozřejmě napíšete, respektive upravíte příslušný informační text.

Parametr %old_date% odpočítává datum anglicky, takže pokud nepotřebujete přesný počet dní a měsíců, můžete jej vynechat, pokud ano, pak samozřejmě je možnost plugin buď přeložit s pomocí .po a .mo souborů (což je ale kvůli českému skloňování tradičně problém, 1 den, 2 dny, 5 dní… atp. tam zkrátka nijak nezohledníte), anebo sáhnout přímo do kódu.

Dobré je také to, že máte možnost číselně (tj. pomocí ID) vyloučit kategorie, v nichž se tato hláška nebude objevovat vůbec. Plugin je pro WordPress 2.7 a vyšší, ve WordPressu 2.8.4 fungoval bez problémů. Text se zobrazuje po otevření příspěvku cca. nahoře pod nadpisem.

Plugin Old Post Notifier ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/old-post-notifier/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

Okomentovat