Informace o prohlížečích a platformách do komentáře vloží Advanced User Agent Displayer

Zobrazení dalších informací o uživatelích, kteří přidali komentář, v podobě ikonek prohlížečů a používaných operačních systémů, je jedním z trochu módních rozšíření. Pokud něco podobného hledáte, můžete zkusit plugin Advanced User Agent Displayer.

useragent Plugin Advanced User Agent Displayer podporuje zobrazování informací o prohlížečích: Internet Explorer, Opera, Firefox, Safari, Chrome, Epiphany, Avant, Maxthon či Konqueror. Podporované platformy pak jsou: Windows(2000, XP, Vista, 7), Linux, Mac či iPhone.

V administraci můžete zobrazování jedné či druhé volby vypnout, samozřejmě i obou naráz. Ikony lze vybrat buď větší, 24pixelové nebo menší, 16pixelové.

Plugin Advanced User Agent Displayer ke stažení:

http://wordpress.org/extend/plugins/advanced-user-agent-displayer/Přečtěte si také:Kategorie : Pluginy, WordPress
Štítky: , , , ,

3 x okomentováno “Informace o prohlížečích a platformách do komentáře vloží Advanced User Agent Displayer”

Přidat komentář (+)

  1. honza napsal:

    Zajímavější mi přijde plugin Comment Info Detector, který umí to samé a navíc ještě i zemi, odkud pochází ten, kdo komentář poslal.

  2. WPress napsal:

    Díky za pěkný tip. 😉 Pravděpodobně existuje ještě víc podobných pluginů (některé už dále neaktualizované pro novější WP, což bývá často problém, a rozhodně to není tento případ). Procházím je tak různě, a když na nějaký – podle mého mínění zajímavý – narazím, vyzkouším ho a uveřejním. Mně se zase na tomhle pluginu líbí, že ukazuje jen ikonky bez textu s podrobnostmi až po najetí myši, ale netvrdím, že jiné pluginy také takto nelze nastavit. Stát je ovšem nepopiratelně pěkný bonus navíc, to uznávám, to zde nastavitelné není. A ještě jednou díky. 😉

  3. Mr. Atsor napsal:

    Díky Honzovi za skvělý plugin a Michaele za dovedení k jeho komentáři 😀

Okomentovat